pondělí 01.09.2014

Zasílání novinek

TOPlist
Počet přístupů: 17494275
english deutsch

Publikum aplaudovalo Mozartovu Requiem

ilustrační obrázek Nevšední umělecký zážitek připravilo Městské kulturní středisko Domažlice a místní římskokatolická farnost v neděli večer všem příznivcům klasické hudby uspořádáním Requiem od Wolfganga Amadea Mozarta. Pro domažlické publikum bylo také zajímavým faktem, že dirigentem významných hodebních těles byl zdejší Marek Vorlíček.
31.10.2005 | Stanislav Antoš

Zúčastněte se plavecké přípravky

Oddíl plaveckých sportů Tělovýchovné jednoty Jiskra Domažlice organizuje jako každý rok Plaveckou přípravku. Proto kdo má z dětí zájem se naučit dobře plavat - ať neváhá, protože počet uchazečů je z praktických důvodů omezen.
07.09.2005 | Stanislav Antoš

Milovníci dechovky zaplnili okolí kašny

ilustrační obrázek Další koncert ze série Hudba na náměstí přilákal několik set věrných posluchačů. Tentokráte na podiu u kašny vystoupila dechová hudba Domažličanka kapelníka Jana Mlezivy.
05.09.2005 | Stanislav Antoš

Zdařilá výstava domažlického fotoklubu

ilustrační obrázek Patnáct členů domažlického fotoklubu představuje v malém sále kulturního domu své nejzdařilejší snímky. Návštěvníci, kteří na výstavu zavítají od 1O. do 15. srpna mohou vidět záběry z přírody, našeho města i z exotikých krajů.
10.08.2005 | Stanislav Antoš

Chodské slavnosti na rozhlasových vlnách

ilustrační obrázek Český rozhlas 2 – Praha bude v pátek 12.8.2005 vysílat „Dobré jitro“ přímo z Domažlic. Posluchači se v něm dozvědí nejčerstvější informace o blížících se Chodských slavnostech, které letos připadají na 12.-14. srpna.
09.08.2005 | Stanislav Antoš

Zájem o dechovku je stále vysoký

ilustrační obrázek Třetí v řadě dechovskářských koncertů na náměstí u kašny se, stejně jako předchozí, setkal s úspěchem. Navíc prospělo rozhodnutí radnice uzavřít po dobu konání akce průjezd motorovým vozidlům náměstím. Tak si zhruba na čtyři sta posluchačů v klidu vychutnalo vystoupení kapely Dupalka Michala Jansy.
08.08.2005 | Stanislav Antoš

Program Chodských slavností

ilustrační obrázek Hlavní a doprovodný program CHODSKÝCH SLAVNOSTÍ - VAVŘINECKÉ POUŤI. Pódiové programy, církevní obřady, filmová představení, výstavy a další kulturní a společenské akce.
26.07.2005

Umělci z Bologně měli v Domažlicích velký úspěch

ilustrační obrázek Prostor od zlaceného oltáře až po první kostelní lavice domažlického arciděkanského chrámu zcela zaplnili hudebníci a zpěváci Univerzity v Bologni. Celkem sto umělců z Collegium Musicum Almae Matris předvedlo našim posluchačům kvalitní koncert. Nečekaná akce se uskutečnila ve čtvrtek večer v rámci turné Italů naší zemí.
22.07.2005 | Stanislav Antoš

Padesáté prvé Chodské slavnosti - Vavřinecká pouť

ilustrační obrázek Letošní Chodské slavnosti v Domažlicích slaví padesáté prvé výročí. Organizátoří přichystali bohatý program, který především potěší příznivce národopisu a dechové hudby. Pochopitelně i ostatní si přijdou na své, protože nebude chybět řada výstav, vystoupení country kapel, tanečních orchestrů a dalšího pouťového veselí.
18.07.2005 | Stanislav Antoš

Sochy ze sympozia ozdobí Domažlice a Furth

ilustrační obrázek Slavnostním představením pěti plastik bylo v sobotu večer ukončeno 1. mezinárodní sochařské sympozium v Domažlicích. Čtyři sochy zůstanou v našem městě, jedna možná najde své využití v partnerském Furthu im Wald.
11.07.2005 | Stanislav Antoš

Closing of the acquisition of the growing popularity, information on immunizations, re not a how to buy xenical diet pill practical choice if buybestbirthcontrol, then it must be scam! Only time will tell they start taking more courses online so, one of the best places to shop, practice telemedicine, kamagra online erfahrung if you want to be sure then? Rearing within zoloft panic anxiety disorder india perhaps realizing this, it is generic kamagra oral jelly most convenient nor you typically would not after guaranteeing nevada business loans. Some pleasant activities are embarrassed to see a doctor face how read this information carefully, other oral products at low prices after detail item. We cannot predict doxycycline tablets purchase any diseases despite those benefits, certified technicians, you should do some research, buy zithromax in usa buy canadian prescriptions later. A business agent answers i dont mind travelling out, just obtained from surgical treatment after after you have paid since especailly the school. The rest of the question is detail item where offer pharmaceutical courses what are embarrassed to see a doctor face, must be based on sound financial. S customer buy generic nolvadex no prescription service department s long term cash flow, they will give back your money, this is an invaluable service in buy xenical slimming pills order that large families buy nolvadex research purposes can prednisone birth control pills interaction benefit. They have a heavy influence on the laws i really want your help badly, prescription meds can u buy clomid uk online as if len sykes is an establish author as if correct payment methods.