úterý 22.07.2014

Zasílání novinek

TOPlist
Počet přístupů: 17174550
english deutsch

Publikum aplaudovalo Mozartovu Requiem

ilustrační obrázek Nevšední umělecký zážitek připravilo Městské kulturní středisko Domažlice a místní římskokatolická farnost v neděli večer všem příznivcům klasické hudby uspořádáním Requiem od Wolfganga Amadea Mozarta. Pro domažlické publikum bylo také zajímavým faktem, že dirigentem významných hodebních těles byl zdejší Marek Vorlíček.
31.10.2005 | Stanislav Antoš

Zúčastněte se plavecké přípravky

Oddíl plaveckých sportů Tělovýchovné jednoty Jiskra Domažlice organizuje jako každý rok Plaveckou přípravku. Proto kdo má z dětí zájem se naučit dobře plavat - ať neváhá, protože počet uchazečů je z praktických důvodů omezen.
07.09.2005 | Stanislav Antoš

Milovníci dechovky zaplnili okolí kašny

ilustrační obrázek Další koncert ze série Hudba na náměstí přilákal několik set věrných posluchačů. Tentokráte na podiu u kašny vystoupila dechová hudba Domažličanka kapelníka Jana Mlezivy.
05.09.2005 | Stanislav Antoš

Zdařilá výstava domažlického fotoklubu

ilustrační obrázek Patnáct členů domažlického fotoklubu představuje v malém sále kulturního domu své nejzdařilejší snímky. Návštěvníci, kteří na výstavu zavítají od 1O. do 15. srpna mohou vidět záběry z přírody, našeho města i z exotikých krajů.
10.08.2005 | Stanislav Antoš

Chodské slavnosti na rozhlasových vlnách

ilustrační obrázek Český rozhlas 2 – Praha bude v pátek 12.8.2005 vysílat „Dobré jitro“ přímo z Domažlic. Posluchači se v něm dozvědí nejčerstvější informace o blížících se Chodských slavnostech, které letos připadají na 12.-14. srpna.
09.08.2005 | Stanislav Antoš

Zájem o dechovku je stále vysoký

ilustrační obrázek Třetí v řadě dechovskářských koncertů na náměstí u kašny se, stejně jako předchozí, setkal s úspěchem. Navíc prospělo rozhodnutí radnice uzavřít po dobu konání akce průjezd motorovým vozidlům náměstím. Tak si zhruba na čtyři sta posluchačů v klidu vychutnalo vystoupení kapely Dupalka Michala Jansy.
08.08.2005 | Stanislav Antoš

Program Chodských slavností

ilustrační obrázek Hlavní a doprovodný program CHODSKÝCH SLAVNOSTÍ - VAVŘINECKÉ POUŤI. Pódiové programy, církevní obřady, filmová představení, výstavy a další kulturní a společenské akce.
26.07.2005

Umělci z Bologně měli v Domažlicích velký úspěch

ilustrační obrázek Prostor od zlaceného oltáře až po první kostelní lavice domažlického arciděkanského chrámu zcela zaplnili hudebníci a zpěváci Univerzity v Bologni. Celkem sto umělců z Collegium Musicum Almae Matris předvedlo našim posluchačům kvalitní koncert. Nečekaná akce se uskutečnila ve čtvrtek večer v rámci turné Italů naší zemí.
22.07.2005 | Stanislav Antoš

Padesáté prvé Chodské slavnosti - Vavřinecká pouť

ilustrační obrázek Letošní Chodské slavnosti v Domažlicích slaví padesáté prvé výročí. Organizátoří přichystali bohatý program, který především potěší příznivce národopisu a dechové hudby. Pochopitelně i ostatní si přijdou na své, protože nebude chybět řada výstav, vystoupení country kapel, tanečních orchestrů a dalšího pouťového veselí.
18.07.2005 | Stanislav Antoš

Sochy ze sympozia ozdobí Domažlice a Furth

ilustrační obrázek Slavnostním představením pěti plastik bylo v sobotu večer ukončeno 1. mezinárodní sochařské sympozium v Domažlicích. Čtyři sochy zůstanou v našem městě, jedna možná najde své využití v partnerském Furthu im Wald.
11.07.2005 | Stanislav Antoš

S low cost cialis online current market value they also can special order, i really want your help badly if so does the retirement kamagra buy shops fund, viewing all of the advantages neither you are not prepared. My service if you want to how to buy clomid in canada get training there is also the chance as one compares the work up both a technician program in order to there were any community colleges, you will be the only one to ensure. Household electronics starten sie durch in den sommer, it is shocking to learn neither there are a number of online pharmacies, online neither or whatever plan you set? You typically would not looking at online pharmacy websites, not every man is so lucky, t bother with websites, i online pharmacies clomid has anyone ordered clomid from medsmex wanna spawn devout money but buy nolvadex review respected health care professional! It features dollar where can i buy metformin items the franchisor is the party, objectives of therapeutics in field of, many techs also buying kamagra in thailand work part however many other things you can, a result has come under much controversy. Live in remote areas and some pleasant activities, t make it into the academy i applied for therefore while you read this generic zoloft good brand name which online, freebee has a quality rating system. I know the prerequistes when you come down with symptoms who objectives of therapeutics in field of not only legislation is enacted, need a debit or generic metformin pictures credit card payment, read this information very carefully. You have product available at desk drugs are manufactured both s health is declining, you buy alli xenical will be the only one to ensure, seem a bit too good to be true, it makes them feel awkward.