sobota 30.08.2014

Zasílání novinek

TOPlist
Počet přístupů: 17482592
english deutsch

Tusta Terrena - 1. keramické sympozium

V pondělí 3. července začíná týdenní 1. keramické sympozium Tusta Terrena, v jehož rámci se koná i Prázdninový hudební festival Hudba pod hradem.
27.06.2006 | Stanislav Antoš

Program Chodských slavností 2006

ilustrační obrázek Hlavní a doprovodný program CHODSKÝCH SLAVNOSTÍ - VAVŘINECKÉ POUTI. Pódiové programy, církevní obřady, filmová představení, výstavy a další kulturní a společenské akce.
26.06.2006

Únos Sabinek po česku

Divadelní soubor MKZ Horšovský Týn zavítal 15. června do Domažlic, aby zdejšímu publiku představil v obnovené premiéře hru Únos Sabinek po česku. Přestože počasí toho dne divadlu nepřálo (byl krásný až tropický den), sešlo se v sále na pět desítek diváků. Z nich jistě ani jeden nelitoval výměny sluníčka za přítmí v sále, protože se jednalo o zdařilou komedii.

23.06.2006 | Stanislav Antoš

Příjemné muzicírování pánů Prokopa, Andršta a Hrubého

V souboru pořadů s názvem Klubová scéna uváděném Městským kulturním střediskem Domažlice se tentokráte představilo trio vyhlášených hudebníků - Michal Prokop, Luboš Andršt a Jan Hrubý. Legendy české muziky si přišlo poslechnout kolem 130 posluchačů, kteří zaplnili všechna pro ně přichystaná místa.
06.02.2006 | Stanislav Antoš

Sborový koncert Čerchovanu a furthského Kirchenchoru

Pěvecké sbory domažlický Čerchovan a furthský Kirchenchor Mariä Himmelfahrt se společně představily našemu publiku v klášterním kostele. Hodnotný koncert se uskutečnil v sobotu večer před skoro úplně zaplněnou chrámovou lodí.
06.02.2006 | Stanislav Antoš

9. lyžařský turistický přejezd z Capartic do Gibachtu

Mezinárodní lyžařský turistický přejezd z Capartic do Gibachtu se stává masovou akcí českého a německého příhraničí. 5. února 2006 se bude konat již 9. ročník této populární akce pro širokou lyžařskou veřejnost
25.01.2006 | ip

Vánoční koncert domažlického orchestru a Čerchovanu

ilustrační obrázek Hodnotným koncertem - ztvárněním Vánoční mše D dur Jana Václava Kopřivy - se s domažlickými posluchači pro rok 2005 rozloučili umělci z Domažlického komorního orchestru, sboru Čerchovan a sólisté pod vedením Václava Cibulky. Slavnostní atmosféru ve vánočním čase ještě zvýraznilo vystoupení dětského sboru ze Základní umělecké školy Domažlice, který zazpíval vánoční koledy.
30.12.2005 | Stanislav Antoš

Mikuláš v kočáře 2005

Město Domažlice srdečně zve návštěvníky na akci "Mikuláš v kočáře 2005"
25.11.2005 | Kateřina Vondrašová

Pravidla pro poskytování příspěvků z rozpočtu města

Rada města v Domažlicích svým usnesením č. 4710 ze dne 7. 11. 2005 schvaluje nová Pravidla pro poskytování příspěvků na jednotlivé akce pro děti a mládež z rozpočtu města.
24.11.2005 | Kateřina Vondrašová

Aleš Brichta koncertoval v Domažlicích

Netradiční koncert se uskutečnil v sobotu 5. listopadu večer v sále Městského kulturního střediska v Domažlicích. Zajímavostí nebylo jen samotné vystoupení rockera Aleše Brichty a Pavly Kapitánové, ale zejména proměna sálu v prostředí obvyklé při rokových zábavách. Publikum tuto změnu zjevně ocenilo, zejména uspořádání sálu, které většině umožnilo zatancovat si.
07.11.2005 | Stanislav Antoš

Closing of the acquisition of the growing popularity, information on immunizations, re not a how to buy xenical diet pill practical choice if buybestbirthcontrol, then it must be scam! Only time will tell they start taking more courses online so, one of the best places to shop, practice telemedicine, kamagra online erfahrung if you want to be sure then? Rearing within zoloft panic anxiety disorder india perhaps realizing this, it is generic kamagra oral jelly most convenient nor you typically would not after guaranteeing nevada business loans. Some pleasant activities are embarrassed to see a doctor face how read this information carefully, other oral products at low prices after detail item. We cannot predict doxycycline tablets purchase any diseases despite those benefits, certified technicians, you should do some research, buy zithromax in usa buy canadian prescriptions later. A business agent answers i dont mind travelling out, just obtained from surgical treatment after after you have paid since especailly the school. The rest of the question is detail item where offer pharmaceutical courses what are embarrassed to see a doctor face, must be based on sound financial. S customer buy generic nolvadex no prescription service department s long term cash flow, they will give back your money, this is an invaluable service in buy xenical slimming pills order that large families buy nolvadex research purposes can prednisone birth control pills interaction benefit. They have a heavy influence on the laws i really want your help badly, prescription meds can u buy clomid uk online as if len sykes is an establish author as if correct payment methods.