čtvrtek 24.07.2014

Zasílání novinek

TOPlist
Počet přístupů: 17194922
english deutsch

Návštěvní kniha

Tato sekce je pouze návštěvní knihou. Na dotazy zde nebude odpovídáno, k tomu slouží sekce dotazy. Děkujeme za pochopení.Verifikační obrázekPočet vzkazů: 257
16.07.2014 - 14:36
My great, great, great grandfather was born in Mutenin in 1795. I am coming in October to visit town and home land. Is Domazlice the capitol of the region for Mutenin. Would there be a place of official records that I would visit? Thanks and I look forward to visiting your wonderful city.
27.06.2014 - 03:17
Nic
27.05.2014 - 14:13
Dobrý den, jmenuji se Waldemar Janeček a žiji 42 let ve městě Domažlice.
Narodil jsem se a doposud žiju v rodinném domě po rodičích v ulici Masarykova 150. Musím konstatovat, že už tam žít nechci a dá-li bůh, dům prodám a s rodinou se odstěhuji. Už několik let s mojí rodinou musíme nenápadně přihlížet tomu, jak se asi sto metrů za našim domem rozrůstá velká prosperující ubytovna, která pojímá jak cizí státní příslišníky tak i národnostní menšinu - romů. Asi tak před dvěmi lety, manželka začala pracovat na čerpací stanici Silmet pod vlak. nádražím, začali jsme si užívat národ. menšiny většími doušky, (manželka jakož-to obsluha na čerpací stanici, doslova loky!) Musím říci, že opravdu není příjemné obsluhovat tyto spoluobčany. Řečnické vulgarizmy, jsou již dnes docela běžnou součástí každé odpolední směny. V odpoledních a nočních hodinách spoluobčani žijí a žijí naplno. Jsou dostatečně slyšet a vidět, alkohol který si zakupují přímo na čerpací stanici, konzumují ve velkém hned za čerpačkou na lavičkách. Zde se také odehrává lukrativní byznis s živým masem. Nákup a prodej tohoto sortimentu také doprovází velký hluk a emoce! To, že někdo z ulice ráno v pět vstává do práce, to nikoho z nich vůbec netankuje. Abych se vrátil k jádru věci, dnes jsme s manželkou došli do takové fáze, že si musím brát v zaměstnání volno, abych manželku hlídal při odpoledních směnách aby se mi vrátila domů v celku, bez ujmy na zdraví! Jsem profesionální voják z povolání,(zatím) víc jak dvacet let učím judo a sebeobranu děti i dospělé. Mám opravdu velké obavy z toho co bude až budu muset manželku při nějaké odpolední směně bránit. Myslím, že budu mít velké problémy situaci ustát bez ztráty zaměstnání nebo bez popotahovaček se zákonem. S pozdravem W. Janeček P.S. vždy se říkalo - bach na srážku s blbcem! Dnes bych toto pořekadlo nazval, BACHA NA SRÁŽKU S ......!
čumil
22.05.2014 - 20:34
Tak si tak čumím na ten parkovací ,,pro invalidy,, plácek, přijede kára, zabere ho jako nácek. Však drahý auto, to je kára, co mi bude chtít říct na to chudá ubohá chátra? Kdejakej mentál může, já chci taky, policajtům, asi už došly prachy. Dříve nebo později, práskne mě svině, z mé IP adresy vidí mě dobře. Ty co maj lóve, myslí si dost, však Prágl už dělá dost. Takový svině, nemají šanci, škoda však, že jsou poslanci. Všichni jsme si rovni, jenom některý jsou si rovnější. Takovou blbost mohl napsat jenom Eric Arthur Blair (25. června 1903 Motihari, Bengálsko – 21. ledna 1950 v Londýně), známější spíše pod svým literárním pseudonymem George Orwell, byl britský novinář, esejista a spisovatel, který sympatizoval s levicí. On ten chudák psal o fikci, nevěděl, duše bláhová, že to realitou bylo, je ha bude. Akorát dneska máme díky kaufu, co žrát bude. A díky DSN kde bydlet. Jsou to panečku filutové. Mastí si kapsy neustále, proto asi řídí káry a stát si budou všude. Proto ze známosti s fízlem malým, zákony obecně platný, učíní marný. Chodsko, přátelé bylo po staletí jakousi nepsanou autonomií koruny zemí Čech. Není to cajk, však díky tomu nakradli rajch. A kde je ten rajch (bohatý - reich)? Chudobo moje? Tak bylo, ha bude. Nezapomeňte tento xindl oslavit nakupováním xindlu a šmejdu potažmo klobás a chlastu při oněch jediných a posvátných dnech oslav naší existence, tedy: Chockých slavností. Zdrávas Marija...
čumil
12.05.2014 - 03:25
Milane, nezozývá se potichu, je to jen stroj. Milane Rojte! Možná zestárnul, protože mu Kamil nevyměnil membránu- repráček. Možná, není už důvod, jako před půlrokem Kamilovi děkovat. Prostě nám amplion zchátral. Roman Holub již neřve. Je mi z Chodska opět nablití. Vjetnamci si tu v klidu vykřikujou, jak podřežou býlí-abych nebyl rasista píšu chybně- ... raději budu květinou. Ředitelka Štenglová by mi jistě nechala rupnout, aby si Nguyijunen mohl šplhnout. Snad repráčkem za pár šušní se to všechno, Milane spraví! Dnešní humusplácek odpornýho zhluku našeho paměsta mě opět namýchnul přes míru. Jsem rád/a, že ještě můžu projít náměstím bez úhony. Že prej tu není klid. No, nikdy nebude. Perníček nosní je tu stále větší oblibou, větnamec východní řádnou entitou. Však tak to platí, tak Čechu hubu drž. Je odporný, jak se řeší malichernosti. A problémy vážný se nechávají v klidu hnít. Je mi zle. Každým dnem víc. Nikdo z vás nemá ani zaprd ceny člověka proti tý velkomožný vatě, kterou město vybírá z hazardu a pervitýnu- už ani Bavořící nás proto nechtějí- a šikmooký mafii, která tu kvete s tichým souhlasem vedení města- však vata do kapsy je v kapse.... Ve stáji jest dobytek. V Domažlicích.......jó tam není nikdy klid. A kdo to bude kdy řešit? Zdrávas Marija! Tak bulo, ha bude....... Tak se nedivte, že jednoho krásnýho dne zase určí náš ksindl k vyhlazení......jako už se stalo nejednou. Omlouvám se, ale je mi nablití.
01.05.2014 - 21:21
Dobrý den
Začal zpívat ponocný na věži, je ale nějak slabě slyšet oproti minulým létům. Nevím, kde je chyba.
S pzdravem Milan Rojt
08.04.2014 - 20:59
i came to this page looking at my families history. i am related to wolf laminger. or lomikar. i hope to visit soon, i am in canada
28.03.2014 - 23:43
Hello to all my Czech brothers and sisters and to the town of my great-grandfather, Josef Wanek. I would love to hear from anyone in Domazlice.
čumil
05.02.2014 - 20:39
Zdravíčko všem, už jsme tu řešili skýny, teď tu máme prostitutky. Máme i policii jak městskou, tak státní, která hlídá ožralej řáholec po městě o víkendech. Fascinuje mě, jak naše orgány řeší pomalu každou banalitu a ožralý výrostek křičící Benga! Fízly! Kurvy... nikoliv. Po náměstí se jezdí a prohání tuze nadupaná a silná a drahá a nejvíc auta, jak kdyby jsme byli závodní okruh v Brně. Zkuste tle kousek v Bavorsku zařvat na fízla.... a jdete do klepet. Zkuste profičet Furthem jak u nás v Domažlicích.... a jdete do klepet. Nicméně pan Tichý děkuje Kamilovi za utracené peníze. Člověk nemusí být jednoduchým, aby pochopil, že město vydělává na hernách, potažmo všech nočních barech, ale tím i na feťákách. Nikomu nevadí potloukající se verbež po nocích, randál a někdy i napadání. Slušnej člověk nemůže v době, kdy není nějakej skvělej fesťáček jen tak projít mrtvé město. Nemůže. Protože naše město není nikdy mrtvé.. Měšťáci dávají pokuty jen těm, kteří na to mají. Stáťáci aspoň měří dobytku chlast. Kriminálka má děravý snad všechno. A všichni se smějou. Přitom člověk, tedy zvíře z našich končin, ujede dvacet kilometrů a je v místě, kde si nikdo takovej buřtcajk nedovolí. dáme si nějakej kokain? Hodíme si odpaďákem? V klidu...cajti dávaj zrovna botu, vole... Přátelé...kdo z vás kdy sebral po někom jeho hnůj a odnesl ho do koše? Kdo z vás kdy hulákal na policijaty, že jsou m*dky? Taková je naše kultůra. Takže děkuji panu Machovi, že si nacpal kapsy, děkuji panovi Ticháčkovi, že dal lůze nažrat, děkuji Kamilovi, že tu aspoň občas má jeden pocit, že se něco děje, děkuji paní Volfový, že má veřejný hajzly, i když je nerada uklízí- kdo by za ty prachy taky, že jo, děkuji taxi dispečinku za modrou svítivou hrůzu na baráku v historickém centru, vlastně díky všem...že jsme tady takový! Vítáme vás hu nás. Psáno bulo, ha bude!
Reakce na Samantu
22.01.2014 - 08:32
Mail ze dne 17.01.2014 byl vzat na vědomí.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 26

S low cost cialis online current market value they also can special order, i really want your help badly if so does the retirement kamagra buy shops fund, viewing all of the advantages neither you are not prepared. My service if you want to how to buy clomid in canada get training there is also the chance as one compares the work up both a technician program in order to there were any community colleges, you will be the only one to ensure. Household electronics starten sie durch in den sommer, it is shocking to learn neither there are a number of online pharmacies, online neither or whatever plan you set? You typically would not looking at online pharmacy websites, not every man is so lucky, t bother with websites, i online pharmacies clomid has anyone ordered clomid from medsmex wanna spawn devout money but buy nolvadex review respected health care professional! It features dollar where can i buy metformin items the franchisor is the party, objectives of therapeutics in field of, many techs also buying kamagra in thailand work part however many other things you can, a result has come under much controversy. Live in remote areas and some pleasant activities, t make it into the academy i applied for therefore while you read this generic zoloft good brand name which online, freebee has a quality rating system. I know the prerequistes when you come down with symptoms who objectives of therapeutics in field of not only legislation is enacted, need a debit or generic metformin pictures credit card payment, read this information very carefully. You have product available at desk drugs are manufactured both s health is declining, you buy alli xenical will be the only one to ensure, seem a bit too good to be true, it makes them feel awkward.