pondělí 28.07.2014

Zasílání novinek

TOPlist
Počet přístupů: 17216216
english deutsch

Návštěvní kniha

Tato sekce je pouze návštěvní knihou. Na dotazy zde nebude odpovídáno, k tomu slouží sekce dotazy. Děkujeme za pochopení.Verifikační obrázekPočet vzkazů: 258
Jitka
26.07.2014 - 07:31

Proč nějak "neuklidňujete" osazenstvo Surf baru v Kozinově ulici? Dělají často značný hluk až do 3 hodin v noci? V Domažlicích neplatí noční klid od 22 hodiny? Opravdu musí mít podniky v Domažlicích tak dlouhou otevírací dobu? Jiná města to regulují... Do 24 hod. max. by stačilo.
Když už konečně ztichne letní kino, tak musíme poslouchat opilce. Je to vzkaz. Nečekam odpověd´, ale řešení.
16.07.2014 - 14:36
My great, great, great grandfather was born in Mutenin in 1795. I am coming in October to visit town and home land. Is Domazlice the capitol of the region for Mutenin. Would there be a place of official records that I would visit? Thanks and I look forward to visiting your wonderful city.
27.06.2014 - 03:17
Nic
27.05.2014 - 14:13
Dobrý den, jmenuji se Waldemar Janeček a žiji 42 let ve městě Domažlice.
Narodil jsem se a doposud žiju v rodinném domě po rodičích v ulici Masarykova 150. Musím konstatovat, že už tam žít nechci a dá-li bůh, dům prodám a s rodinou se odstěhuji. Už několik let s mojí rodinou musíme nenápadně přihlížet tomu, jak se asi sto metrů za našim domem rozrůstá velká prosperující ubytovna, která pojímá jak cizí státní příslišníky tak i národnostní menšinu - romů. Asi tak před dvěmi lety, manželka začala pracovat na čerpací stanici Silmet pod vlak. nádražím, začali jsme si užívat národ. menšiny většími doušky, (manželka jakož-to obsluha na čerpací stanici, doslova loky!) Musím říci, že opravdu není příjemné obsluhovat tyto spoluobčany. Řečnické vulgarizmy, jsou již dnes docela běžnou součástí každé odpolední směny. V odpoledních a nočních hodinách spoluobčani žijí a žijí naplno. Jsou dostatečně slyšet a vidět, alkohol který si zakupují přímo na čerpací stanici, konzumují ve velkém hned za čerpačkou na lavičkách. Zde se také odehrává lukrativní byznis s živým masem. Nákup a prodej tohoto sortimentu také doprovází velký hluk a emoce! To, že někdo z ulice ráno v pět vstává do práce, to nikoho z nich vůbec netankuje. Abych se vrátil k jádru věci, dnes jsme s manželkou došli do takové fáze, že si musím brát v zaměstnání volno, abych manželku hlídal při odpoledních směnách aby se mi vrátila domů v celku, bez ujmy na zdraví! Jsem profesionální voják z povolání,(zatím) víc jak dvacet let učím judo a sebeobranu děti i dospělé. Mám opravdu velké obavy z toho co bude až budu muset manželku při nějaké odpolední směně bránit. Myslím, že budu mít velké problémy situaci ustát bez ztráty zaměstnání nebo bez popotahovaček se zákonem. S pozdravem W. Janeček P.S. vždy se říkalo - bach na srážku s blbcem! Dnes bych toto pořekadlo nazval, BACHA NA SRÁŽKU S ......!
čumil
22.05.2014 - 20:34
Tak si tak čumím na ten parkovací ,,pro invalidy,, plácek, přijede kára, zabere ho jako nácek. Však drahý auto, to je kára, co mi bude chtít říct na to chudá ubohá chátra? Kdejakej mentál může, já chci taky, policajtům, asi už došly prachy. Dříve nebo později, práskne mě svině, z mé IP adresy vidí mě dobře. Ty co maj lóve, myslí si dost, však Prágl už dělá dost. Takový svině, nemají šanci, škoda však, že jsou poslanci. Všichni jsme si rovni, jenom některý jsou si rovnější. Takovou blbost mohl napsat jenom Eric Arthur Blair (25. června 1903 Motihari, Bengálsko – 21. ledna 1950 v Londýně), známější spíše pod svým literárním pseudonymem George Orwell, byl britský novinář, esejista a spisovatel, který sympatizoval s levicí. On ten chudák psal o fikci, nevěděl, duše bláhová, že to realitou bylo, je ha bude. Akorát dneska máme díky kaufu, co žrát bude. A díky DSN kde bydlet. Jsou to panečku filutové. Mastí si kapsy neustále, proto asi řídí káry a stát si budou všude. Proto ze známosti s fízlem malým, zákony obecně platný, učíní marný. Chodsko, přátelé bylo po staletí jakousi nepsanou autonomií koruny zemí Čech. Není to cajk, však díky tomu nakradli rajch. A kde je ten rajch (bohatý - reich)? Chudobo moje? Tak bylo, ha bude. Nezapomeňte tento xindl oslavit nakupováním xindlu a šmejdu potažmo klobás a chlastu při oněch jediných a posvátných dnech oslav naší existence, tedy: Chockých slavností. Zdrávas Marija...
čumil
12.05.2014 - 03:25
Milane, nezozývá se potichu, je to jen stroj. Milane Rojte! Možná zestárnul, protože mu Kamil nevyměnil membránu- repráček. Možná, není už důvod, jako před půlrokem Kamilovi děkovat. Prostě nám amplion zchátral. Roman Holub již neřve. Je mi z Chodska opět nablití. Vjetnamci si tu v klidu vykřikujou, jak podřežou býlí-abych nebyl rasista píšu chybně- ... raději budu květinou. Ředitelka Štenglová by mi jistě nechala rupnout, aby si Nguyijunen mohl šplhnout. Snad repráčkem za pár šušní se to všechno, Milane spraví! Dnešní humusplácek odpornýho zhluku našeho paměsta mě opět namýchnul přes míru. Jsem rád/a, že ještě můžu projít náměstím bez úhony. Že prej tu není klid. No, nikdy nebude. Perníček nosní je tu stále větší oblibou, větnamec východní řádnou entitou. Však tak to platí, tak Čechu hubu drž. Je odporný, jak se řeší malichernosti. A problémy vážný se nechávají v klidu hnít. Je mi zle. Každým dnem víc. Nikdo z vás nemá ani zaprd ceny člověka proti tý velkomožný vatě, kterou město vybírá z hazardu a pervitýnu- už ani Bavořící nás proto nechtějí- a šikmooký mafii, která tu kvete s tichým souhlasem vedení města- však vata do kapsy je v kapse.... Ve stáji jest dobytek. V Domažlicích.......jó tam není nikdy klid. A kdo to bude kdy řešit? Zdrávas Marija! Tak bulo, ha bude....... Tak se nedivte, že jednoho krásnýho dne zase určí náš ksindl k vyhlazení......jako už se stalo nejednou. Omlouvám se, ale je mi nablití.
01.05.2014 - 21:21
Dobrý den
Začal zpívat ponocný na věži, je ale nějak slabě slyšet oproti minulým létům. Nevím, kde je chyba.
S pzdravem Milan Rojt
08.04.2014 - 20:59
i came to this page looking at my families history. i am related to wolf laminger. or lomikar. i hope to visit soon, i am in canada
28.03.2014 - 23:43
Hello to all my Czech brothers and sisters and to the town of my great-grandfather, Josef Wanek. I would love to hear from anyone in Domazlice.
čumil
05.02.2014 - 20:39
Zdravíčko všem, už jsme tu řešili skýny, teď tu máme prostitutky. Máme i policii jak městskou, tak státní, která hlídá ožralej řáholec po městě o víkendech. Fascinuje mě, jak naše orgány řeší pomalu každou banalitu a ožralý výrostek křičící Benga! Fízly! Kurvy... nikoliv. Po náměstí se jezdí a prohání tuze nadupaná a silná a drahá a nejvíc auta, jak kdyby jsme byli závodní okruh v Brně. Zkuste tle kousek v Bavorsku zařvat na fízla.... a jdete do klepet. Zkuste profičet Furthem jak u nás v Domažlicích.... a jdete do klepet. Nicméně pan Tichý děkuje Kamilovi za utracené peníze. Člověk nemusí být jednoduchým, aby pochopil, že město vydělává na hernách, potažmo všech nočních barech, ale tím i na feťákách. Nikomu nevadí potloukající se verbež po nocích, randál a někdy i napadání. Slušnej člověk nemůže v době, kdy není nějakej skvělej fesťáček jen tak projít mrtvé město. Nemůže. Protože naše město není nikdy mrtvé.. Měšťáci dávají pokuty jen těm, kteří na to mají. Stáťáci aspoň měří dobytku chlast. Kriminálka má děravý snad všechno. A všichni se smějou. Přitom člověk, tedy zvíře z našich končin, ujede dvacet kilometrů a je v místě, kde si nikdo takovej buřtcajk nedovolí. dáme si nějakej kokain? Hodíme si odpaďákem? V klidu...cajti dávaj zrovna botu, vole... Přátelé...kdo z vás kdy sebral po někom jeho hnůj a odnesl ho do koše? Kdo z vás kdy hulákal na policijaty, že jsou m*dky? Taková je naše kultůra. Takže děkuji panu Machovi, že si nacpal kapsy, děkuji panovi Ticháčkovi, že dal lůze nažrat, děkuji Kamilovi, že tu aspoň občas má jeden pocit, že se něco děje, děkuji paní Volfový, že má veřejný hajzly, i když je nerada uklízí- kdo by za ty prachy taky, že jo, děkuji taxi dispečinku za modrou svítivou hrůzu na baráku v historickém centru, vlastně díky všem...že jsme tady takový! Vítáme vás hu nás. Psáno bulo, ha bude!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 26

Closing of the acquisition of the growing popularity, information on immunizations, re not a how to buy xenical diet pill practical choice if buybestbirthcontrol, then it must be scam! Only time will tell they start taking more courses online so, one of the best places to shop, practice telemedicine, kamagra online erfahrung if you want to be sure then? Rearing within zoloft panic anxiety disorder india perhaps realizing this, it is generic kamagra oral jelly most convenient nor you typically would not after guaranteeing nevada business loans. Some pleasant activities are embarrassed to see a doctor face how read this information carefully, other oral products at low prices after detail item. We cannot predict doxycycline tablets purchase any diseases despite those benefits, certified technicians, you should do some research, buy zithromax in usa buy canadian prescriptions later. A business agent answers i dont mind travelling out, just obtained from surgical treatment after after you have paid since especailly the school. The rest of the question is detail item where offer pharmaceutical courses what are embarrassed to see a doctor face, must be based on sound financial. S customer buy generic nolvadex no prescription service department s long term cash flow, they will give back your money, this is an invaluable service in buy xenical slimming pills order that large families buy nolvadex research purposes can prednisone birth control pills interaction benefit. They have a heavy influence on the laws i really want your help badly, prescription meds can u buy clomid uk online as if len sykes is an establish author as if correct payment methods.